06.10.2018 - Warsztaty Bootcamp w ramach projektu "NLab-Acceleration Bridge"

W dniach 3-6 października braliśmy udział w warsztatach Bootcamp w ramach partnerskiego projektu województwa lubelskiego i stanu Nevada "NLab – Acceleration Bridge". Jego zwieńczeniem była prezentacja naszych rozwiązań w zakresie wczesnej detekcji zagrożeń na uprawach podczas Demo Day w dniu 11 października.


28.09.2018 - Nexbio w pawilonie Polskiej Wystawy Gospodarczej

Od dziś, aż do 28 października 2018 roku na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie prezentowana jest Polska Wystawa Gospodarcza. W specjalnie przygotowanym pawilonie przybliżone zostały sylwetki wybranych polskich firm, które dzięki przemyślanej wizji rozwoju i zdolności adaptacji do dynamicznych zmian w otoczeniu, od ponad 100 lat z sukcesem wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski. Nie zabrakło tam rodzinnych firm z tradycjami, ale także  swoje miejsce znalazły młode biznesy, odgrywające coraz większa rolę na polskim rynku, wśród nich Nexbio - projekt z Lublina. 


11.06.2018 - Rolnicy korzystają z naszych usług

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wybranych upraw, które znalazły się pod naszą opieką. Oferowane przez nas testy molekularne wykrywające patogeny na wczesnym etapie wzrostu rośliny pozwalają na szybką i właściwą interwencję odpowiednimi fungicydami, co pozwala cieszyć się dużym plonem i znacznymi oszczędnościami, ponieważ stosujemy tylko te opryski, które są konieczne, dbając przy tym o środowisko.