13.09.2016 - Nexbio w Pałacu Prezydenckim

Dnia 13 września 2016 jako jeden z dziesięciu polskich startupów zaprezentowaliśmy się w Pałacu Prezydenckim przed Prezydentem RP Andrzejem Dudą, ambasadorami, przedstawicielami Spółek Skarbu Państwa, venture capital oraz aniołami biznesu. Spotkania "Startupy w Pałacu" zostało zorganizowane przez Fundację Startup Poland oraz Kancelarię Prezydenta RP.

Oprócz samego zaproszenia, miłą nagrodą był "paszport" uprawniający nas do udziału w jednej z prezydenckich podróży zagranicznych, co pozwoli nam promować nasz innowacyjny pomysł także poza granicami Polski. Czujemy się zaszczyceni tym wyróżnieniem i mamy nadzieję na kontynuację świetnej inicjatywy promującej środowisko startupowe na tak wysokim szczeblu. 


08.07.2016 - "Laboratorium w pudełku" w Forbes

Naszym wynalazkiem "Laboratorium w pudełku" zainteresował się magazyn Forbes. Zobaczcie co piszą o "Smartfonie dla rolników".


06.06.2016 - Media o nas

Po sukcesie w infoShare 2016 rozwiązaniami, nad którymi pracujemy zainteresowały się media. Zapraszamy do poczytania i posłuchania o opracowywanym przez nas innowacyjnym urządzeniu "Laboratorium w pudełku", za pomocą którego będzie można bezpośrednio na polu uprawnym przeprowadzać testy wykrywające i analizujące szkodliwe dla roślin mikroorganizmy, zmniejszając tym sposobem koszty ochrony roślin, jednocześnie dbając o ekologię. Materiały pochodzą z serwisów Polskiej Agencji Prasowej oraz Polskiego Radia Lublin.