english

28.09.2018 - Nexbio w pawilonie Polskiej Wystawy Gospodarczej

Od dziś, aż do 28 października 2018 roku na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie prezentowana jest Polska Wystawa Gospodarcza. W specjalnie przygotowanym pawilonie przybliżone zostały sylwetki wybranych polskich firm, które dzięki przemyślanej wizji rozwoju i zdolności adaptacji do dynamicznych zmian w otoczeniu, od ponad 100 lat z sukcesem wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski. Nie zabrakło tam rodzinnych firm z tradycjami, ale także  swoje miejsce znalazły młode biznesy, odgrywające coraz większa rolę na polskim rynku, wśród nich Nexbio - projekt z Lublina. 


11.06.2018 - Rolnicy korzystają z naszych usług

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wybranych upraw, które znalazły się pod naszą opieką. Oferowane przez nas testy molekularne wykrywające patogeny na wczesnym etapie wzrostu rośliny pozwalają na szybką i właściwą interwencję odpowiednimi fungicydami, co pozwala cieszyć się dużym plonem i znacznymi oszczędnościami, ponieważ stosujemy tylko te opryski, które są konieczne, dbając przy tym o środowisko. 


07.12.2017 - UPC Digital Imagination Challenge

Koniec roku okazał się dla nas bardzo pomyślny. Dnia 7 grudnia 2017 roku prezentując się przed jury zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce w konkursie UPC Digital Imagination Challenge. Do konkursu zgłosiło się 50 pomysłów, które przy wykorzystaniu najnowszych technologii cyfrowych mogą realnie wpłynąć na poprawę jakości życia społeczeństwa lub jego części. Poza nami na podium stanęli FindAir oraz AudioMovie, gratulujemy a my z jeszcze wiekszą energią wracamy do pracy!