english

19.10.2018 - Lecimy do Nevady!

19 października w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego ogłoszono zwycięzców konkursu NLAB: Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Nexbio znalazło się w gronie 10 laureatów i jeszcze w tym roku poleci do stanu Nevada w USA. Zapowiadają się zatem bardzo pracowite dwa tygodnie. Organizatorzy zaplanowali liczne spotkania biznesowe, mentoring, networking a także wsparcie kilkunastu amerykańskich partnerów w zakresie wejścia i rozwoju swojej działalności na rynku Nevady. Zadbano o to, aby program pobytu został w możliwie największym stopniu dopasowany do profilu działalności każdej z firm, zatem czekają nas kolejne wyzwania i nowe doświadczenia!


11.10.2018 - Nexbio wyróżnione w kategorii Social Impact na XIX Gali Technology Fast50

Świetny dzień dla Nexbio! Właśnie odebraliśmy wyróżnienie w kategorii Social Impact na XIX Gali Technology Fast50 Central EuropeJesteśmy dumni, że nasze rozwiązania są dostrzegane i nagradzane. Nagroda główna w tej kategorii powędrowała do Saule Technologies, gratulujemy!


06.10.2018 - Warsztaty Bootcamp w ramach projektu "NLab-Acceleration Bridge"

W dniach 3-6 października braliśmy udział w warsztatach Bootcamp w ramach partnerskiego projektu województwa lubelskiego i stanu Nevada "NLab – Acceleration Bridge". Jego zwieńczeniem była prezentacja naszych rozwiązań w zakresie wczesnej detekcji zagrożeń na uprawach podczas Demo Day w dniu 11 października.